Kanał: Cewice

Metryczka

  • Widownia: 2211
  • Produkcja: 2016
  • Zdjęcia: Michał Sałata
  • Montaż: Michał Sałata
  • Realizacja: Michał Sałata

Opis

W dniu 17 grudnia 2016 r. w Domu Kultury w Maszewie Lęborskim wystawiliśmy przedstawienie pt. "W Noc Bożego Narodzenia".  W spektaklu uczestniczyło ponad 40 osób w tym zespoły taneczne, teatralne działające przy Domu Kultury. Gościnnie wystąpiła Agnieszka Kowalczuk, Oliwia Kowalczuk, Julia Kwidzińska oraz Karolina Studzińska. Całości przygrywał zespół muzyczny "Arka Tediego".

Przedstawienie zaprezntowane przez artystów małych i dużych bardzo się spodobało zaproszonym gościom i społczeności lokalnej. W tym roku scenariusz był bardzo urozmaicony, mogliśmy po przez taniec, śpiew i krótkie dialogi przekazać widowni ile miłości, ciepła i pokory jest w naszych sercach, jak ważne jest to by nikt nie był sam w te świąteczne dni.

Po przedstawieniu wręczono również nagrody rodzinom, któe zgłosiły swoje posesje do konkursu pt. "Najpiękniej Oświetlona Posesja Bożonarodzeniowa Gminy Cewice 2016 r." do której zgłosiło się 5 posesji. Jury w składzie: Mariola Mądra Nowak, Marta Cybulska, Michał Sałata wyłonili następujących laureatów:
1 miejsce zajęła posesja pana Edwarda Klamowskiego z Bukowiny;
kolejne egzekwo:
Elżbieta Synowicz - Maszewo
Mirosława Niedźwiecka - Cewice
Maria Gańśka - Cewice
Sylwia Itrych - Maszewo.
Nagrody ufundowali Wójt Gminy Cewice Jerzy Pernal oraz Gminne Centrum Kultury w Maszewie.


Skomentuj na Facebooku

Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za treści komentarzy dodanych na stronie.

Redakcja portalu Polska Telewizja Internetowa nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników.

Komentarze